Özel Zeynep Özdil Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Zeynep Özdil Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Karesi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Zeynep Özdil Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Balıkesir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Zeynep Özdil Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Zeynep Özdil Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Zeynep Özdil Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Plevne Mahallesi, Şafak Sokak, No: 17, Karesi/Balıkesir

Özel Zeynep Özdil Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(266) 221 9635

Balıkesir ilimizin Karesi ilçesinde bulunan Özel Zeynep Özdil Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Karesi ilçesinde bulunan Özel Zeynep Özdil Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Yılmaz Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Karesi Balıkesir başlıklı yazımız ile Özel Yılmaz Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Yılmaz Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Yılmaz Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.