Özel Zekiye Hatun Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Zekiye Hatun Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Kars Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Zekiye Hatun Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Kars müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Zekiye Hatun Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Zekiye Hatun Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Zekiye Hatun Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Halitpaşa Mahallesi, Fırat Sokak, No: 84, Merkez, Kars Merkez/Kars

Özel Zekiye Hatun Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(474) 212 6629

Kars ilimizin Kars Merkez ilçesinde bulunan Özel Zekiye Hatun Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Kars Merkez ilçesinde bulunan Özel Zekiye Hatun Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Ö. Nasuhi Bilmenyükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Kars Merkez Kars başlıklı yazımız ile Özel Ö. Nasuhi Bilmenyükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Ö. Nasuhi Bilmenyükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Ö. Nasuhi Bilmenyükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.