Özel Yılmaz Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Yılmaz Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Karesi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Yılmaz Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Balıkesir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Yılmaz Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Yılmaz Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Yılmaz Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Yıldırım Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No: 20, Adnanmenderes, Karesi/Balıkesir

Özel Yılmaz Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(266) 243 5942

Balıkesir ilimizin Karesi ilçesinde bulunan Özel Yılmaz Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Karesi ilçesinde bulunan Özel Yılmaz Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Yeşilbahçe Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Susurluk Susurluk Balıkesir başlıklı yazımız ile Özel Yeşilbahçe Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Susurluk adres, Özel Yeşilbahçe Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Susurluk harita ve Özel Yeşilbahçe Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Susurluk telefon hakkında bilgiler verilmektedir.