Özel Yıldız Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Trabzon iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Yıldız Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Trabzon Ortahisar adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Yıldız Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Trabzon Trabzon müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Yıldız Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Trabzon yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Yıldız Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Trabzon Harita

Özel Yıldız Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Trabzon Adres
Konaklar Mahallesi, Hürriyet Caddesi, Gökçe Deniz Sokak, No: 27, Ortahisar/Trabzon

Özel Yıldız Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Trabzon Telefon
(462) 334 6852

Trabzon ilimizin Ortahisar ilçesinde bulunan Özel Yıldız Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Trabzon ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Ortahisar ilçesinde bulunan Özel Yıldız Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Trabzon iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Alparslan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Ortahisar Trabzon başlıklı yazımız ile Özel Alparslan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Alparslan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Alparslan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.