Özel Yenisahra Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Yenisahra Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Ataşehir adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Yenisahra Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Yenisahra Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Yenisahra Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Yenisahra Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Yeni Sahra Mahallesi, Fatih Caddesi, No: 103, Ataşehir/İstanbul

Özel Yenisahra Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(216) 324 4428

İstanbul ilimizin Ataşehir ilçesinde bulunan Özel Yenisahra Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Ataşehir ilçesinde bulunan Özel Yenisahra Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Ufuk Berk Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Kartal İstanbul başlıklı yazımız ile Özel Ufuk Berk Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Ufuk Berk Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Ufuk Berk Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.