Özel Yavuz Selim Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Yavuz Selim Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Karabağlar adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Yavuz Selim Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Yavuz Selim Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Yavuz Selim Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Yavuz Selim Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Karabağlar Mahallesi, 5902. Sokak, No: 1, Karabağlar, İzmir, Karabağlar/İzmir

Özel Yavuz Selim Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(232) 254 5252

İzmir ilimizin Karabağlar ilçesinde bulunan Özel Yavuz Selim Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Karabağlar ilçesinde bulunan Özel Yavuz Selim Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Ay Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Karabağlar İzmir başlıklı yazımız ile Özel Ay Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Ay Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Ay Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.