Özel Yaşiye Hanım Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Yaşiye Hanım Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Sındırgı adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Yaşiye Hanım Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Balıkesir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Yaşiye Hanım Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Yaşiye Hanım Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Yaşiye Hanım Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Camicedit Mahallesi, Tütün Sokak, No: 11, Sındırgı/Balıkesir

Özel Yaşiye Hanım Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(266) 516 4647

Balıkesir ilimizin Sındırgı ilçesinde bulunan Özel Yaşiye Hanım Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Sındırgı ilçesinde bulunan Özel Yaşiye Hanım Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Emin Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Sındırgı Balıkesir başlıklı yazımız ile Özel Emin Yükseköğretim Öğrenci Yurdu adres, Özel Emin Yükseköğretim Öğrenci Yurdu harita ve Özel Emin Yükseköğretim Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.