Özel Yasemin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Yasemin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Yenimahalle adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Yasemin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Ankara müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Yasemin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Yasemin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Yasemin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Beştepeler Mahallesi, Merhale Sokak, No: 62, Yenimahalle/Ankara

Özel Yasemin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(312) 223 0510

Ankara ilimizin Yenimahalle ilçesinde bulunan Özel Yasemin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yenimahalle ilçesinde bulunan Özel Yasemin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Anka Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Çankaya Ankara başlıklı yazımız ile Özel Anka Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Anka Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Anka Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.