Özel Yasemin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Bornova iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Yasemin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Bornova Bornova adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Yasemin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Bornova İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Yasemin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Bornova yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Yasemin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Bornova Harita

Özel Yasemin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Bornova Adres
Kazım Dirik Mahallesi, 150 Sokak, No: 6, Bornova/İzmir

Özel Yasemin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Bornova Telefon
(232) 373 2900

İzmir ilimizin Bornova ilçesinde bulunan Özel Yasemin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Bornova ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bornova ilçesinde bulunan Özel Yasemin Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Bornova iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Egelim Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Bornova İzmir başlıklı yazımız ile Özel Egelim Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Egelim Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Egelim Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.