Özel Yaşar Doğu Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Yaşar Doğu Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Atakum adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Yaşar Doğu Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Samsun müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Yaşar Doğu Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Yaşar Doğu Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Yaşar Doğu Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Fevzi Çakmak Mahallesi, Tulumbacılar Geçidi No: 14, Atakum/Samsun

Özel Yaşar Doğu Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(362) 437 3069

Samsun ilimizin Atakum ilçesinde bulunan Özel Yaşar Doğu Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Atakum ilçesinde bulunan Özel Yaşar Doğu Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Ümraniye Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Atakum Samsun başlıklı yazımız ile Özel Ümraniye Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Ümraniye Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Ümraniye Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.