Özel Yalçınkaya Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Yalçınkaya Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Çankaya adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Yalçınkaya Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Ankara müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Yalçınkaya Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Yalçınkaya Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Yalçınkaya Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Bahçelievler Mahallesi, 1. Caddesi, 6. Sokak, No: 7- Çankaya/Ankara

Özel Yalçınkaya Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(312) 213 6221

Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Yalçınkaya Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Çankaya ilçesinde bulunan Özel Yalçınkaya Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Özevler Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Yenimahalle Ankara başlıklı yazımız ile Özel Özevler Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Özevler Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Özevler Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.