Özel Yakakent Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Yakakent Erkek Öğrenci Yurdu Yakakent adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Yakakent Erkek Öğrenci Yurdu Samsun müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Yakakent Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Yakakent Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Yakakent Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Sınop Yolu Kocatepe Sokak, No: 17, Yakakent/Samsun

Özel Yakakent Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(362) 611 2624

Samsun ilimizin Yakakent ilçesinde bulunan Özel Yakakent Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yakakent ilçesinde bulunan Özel Yakakent Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Karlık Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Vezirköprü Samsun başlıklı yazımız ile Özel Karlık Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Karlık Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Karlık Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.