Özel Vefa Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Vefa Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Soma adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Vefa Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Manisa müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Vefa Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Vefa Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Vefa Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Kurtuluş Mahallesi, Vefa Sokak, No: 1, Soma/Manisa

Özel Vefa Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(236) 612 4247

Manisa ilimizin Soma ilçesinde bulunan Özel Vefa Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Soma ilçesinde bulunan Özel Vefa Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Selendi Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Selendi Manisa başlıklı yazımız ile Özel Selendi Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Selendi Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Selendi Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.