Özel Üniyurt Yükseköğretim Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Üniyurt Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Afyonkarahisar Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Üniyurt Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Afyonkarahisar müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Üniyurt Yükseköğretim Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Üniyurt Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Harita

Özel Üniyurt Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Adres
Battalgazi Mahallesi, A. N. Sezer Kampüsü Caddesi, 50 No: 5, Merkez, Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar

Özel Üniyurt Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Telefon
(272) 228 1444

Afyonkarahisar ilimizin Afyonkarahisar Merkez ilçesinde bulunan Özel Üniyurt Yükseköğretim Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Afyonkarahisar Merkez ilçesinde bulunan Özel Üniyurt Yükseköğretim Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Gülnihal Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Afyonkarahisar Merkez Afyonkarahisar başlıklı yazımız ile Özel Gülnihal Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Gülnihal Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Gülnihal Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.