Özel Üniversite Kuruçeşme Yükseköğretim Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Üniversite Kuruçeşme Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Buca adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Üniversite Kuruçeşme Yükseköğretim Öğrenci Yurdu İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Üniversite Kuruçeşme Yükseköğretim Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Üniversite Kuruçeşme Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Harita

Özel Üniversite Kuruçeşme Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Adres
Kuruçeşme Mahallesi, 205 / 12 Sokak, No: 5, Buca/İzmir

Özel Üniversite Kuruçeşme Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Telefon
(232) 453 1909

İzmir ilimizin Buca ilçesinde bulunan Özel Üniversite Kuruçeşme Yükseköğretim Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Buca ilçesinde bulunan Özel Üniversite Kuruçeşme Yükseköğretim Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Poyraz Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca İzmir başlıklı yazımız ile Özel Poyraz Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Poyraz Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Poyraz Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.