Özel Ünay Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Ünay Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Gerede adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Ünay Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Bolu müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Ünay Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Ünay Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Ünay Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Dayıoğlu Mahallesi, A. İ. B. Ü Gerede Kampüsü Yanı, Gerede/Bolu

Özel Ünay Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(374) 311 8461

Bolu ilimizin Gerede ilçesinde bulunan Özel Ünay Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Gerede ilçesinde bulunan Özel Ünay Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Esentepe Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Gerede Bolu başlıklı yazımız ile Özel Esentepe Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Esentepe Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Esentepe Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.