Özel Ülkü Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Ülkü Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Çankaya adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Ülkü Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Ankara müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Ülkü Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Ülkü Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Ülkü Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Karanfil Sokak, No: 61 Bakanlıklar, Çankaya/Ankara

Özel Ülkü Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(312) 419 3067

Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Ülkü Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Çankaya ilçesinde bulunan Özel Ülkü Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Sımay Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Çankaya Ankara başlıklı yazımız ile Özel Sımay Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Sımay Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Sımay Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.