Özel Ülkem Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Ülkem Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Talas adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Ülkem Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Kayseri müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Ülkem Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Ülkem Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Ülkem Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Atatürk Bulvarı Rüzgarlı Caddesi, 5. Sokak, No: 4, Talas/Kayseri

Özel Ülkem Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(352) 247 3540

Kayseri ilimizin Talas ilçesinde bulunan Özel Ülkem Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Talas ilçesinde bulunan Özel Ülkem Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Ağırnas Mimarsinan Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Melikgazi Kayseri başlıklı yazımız ile Özel Ağırnas Mimarsinan Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Ağırnas Mimarsinan Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Ağırnas Mimarsinan Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.