Özel Uğur Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Uğur Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Melikgazi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Uğur Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Kayseri müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Uğur Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Uğur Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Uğur Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Halaçoğlu Mahallesi, Hal Caddesi, No: 4, Melikgazi/Kayseri

Özel Uğur Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(352) 222 1000

Kayseri ilimizin Melikgazi ilçesinde bulunan Özel Uğur Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Melikgazi ilçesinde bulunan Özel Uğur Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Reşadiye Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Develi Kayseri başlıklı yazımız ile Özel Reşadiye Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Reşadiye Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Reşadiye Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.