Özel Ufuk Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Ufuk Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Karaisalı adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Ufuk Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adana müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Ufuk Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Ufuk Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Ufuk Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Selampınar Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı, No: 40, Karaisalı/Adana

Özel Ufuk Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(322) 551 2445

Adana ilimizin Karaisalı ilçesinde bulunan Özel Ufuk Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Karaisalı ilçesinde bulunan Özel Ufuk Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Gülbahçe Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Kozan Adana başlıklı yazımız ile Özel Gülbahçe Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Gülbahçe Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Gülbahçe Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.