Özel Tursalı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Tursalı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Zonguldak Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Tursalı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Zonguldak müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Tursalı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Tursalı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Tursalı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Cumhuriyet Caddesi, Zübeyde Nanım Sokak, No: 24, Merkez, Zonguldak Merkez/Zonguldak

Özel Tursalı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(372) 253 0025

Zonguldak ilimizin Zonguldak Merkez ilçesinde bulunan Özel Tursalı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Zonguldak Merkez ilçesinde bulunan Özel Tursalı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Efe Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Zonguldak Merkez Zonguldak başlıklı yazımız ile Özel Efe Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Efe Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Efe Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.