Özel Tunagür Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Tunagür Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Buca adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Tunagür Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Tunagür Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Tunagür Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Tunagür Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Adatepe Mahallesi, 4. Sokak No: 33, Buca/İzmir

Özel Tunagür Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(232) 442 2949

İzmir ilimizin Buca ilçesinde bulunan Özel Tunagür Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Buca ilçesinde bulunan Özel Tunagür Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Ege Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca Buca İzmir başlıklı yazımız ile Özel Ege Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca adres, Özel Ege Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca harita ve Özel Ege Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca telefon hakkında bilgiler verilmektedir.