Özel Tuğrul Kara Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Tuğrul Kara Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Karesi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Tuğrul Kara Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Balıkesir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Tuğrul Kara Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Tuğrul Kara Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Tuğrul Kara Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Bahçelievler Mahallesi, Leylak Sokak, No: 6, Karesi/Balıkesir

Özel Tuğrul Kara Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(266) 244 4869

Balıkesir ilimizin Karesi ilçesinde bulunan Özel Tuğrul Kara Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Karesi ilçesinde bulunan Özel Tuğrul Kara Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Sedef-Yavaşçalar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Karesi Balıkesir başlıklı yazımız ile Özel Sedef-Yavaşçalar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Sedef-Yavaşçalar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Sedef-Yavaşçalar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.