Özel Temizel Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Temizel Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Çanakkale Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Temizel Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Çanakkale müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Temizel Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Temizel Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Temizel Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Cevat Paşa Mahallesi, Yasemin Sokak, No98, Merkez, Çanakkale Merkez/Çanakkale

Özel Temizel Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(286) 212 8011

Çanakkale ilimizin Çanakkale Merkez ilçesinde bulunan Özel Temizel Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Çanakkale Merkez ilçesinde bulunan Özel Temizel Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Yaprak Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Çanakkale Merkez Çanakkale başlıklı yazımız ile Özel Yaprak Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Yaprak Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Yaprak Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.