Özel Tek Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Tek Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Yenişehir adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Tek Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Mersin müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Tek Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Tek Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Tek Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Merkez Mahallesi, Şakirson Caddesi, Oba Sokak, No: 1 Çiftlik Köyü, Yenişehir/Mersin

Özel Tek Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(324) 361 0152

Mersin ilimizin Yenişehir ilçesinde bulunan Özel Tek Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yenişehir ilçesinde bulunan Özel Tek Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Çiftlik İlköğretim Okulu (Yenişehir) Yenişehir Mersin başlıklı yazımız ile Çiftlik İlköğretim Okulu (Yenişehir) adres, Çiftlik İlköğretim Okulu (Yenişehir) harita ve Çiftlik İlköğretim Okulu (Yenişehir) telefon hakkında bilgiler verilmektedir.