Özel Tatlısu Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Tatlısu Öğrenci Yurdu Ümraniye adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Tatlısu Öğrenci Yurdu İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Tatlısu Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Tatlısu Öğrenci Yurdu Harita

Özel Tatlısu Öğrenci Yurdu Adres
Ümraniye, Girne Sk, 2-6, 34775 Yukarıdudullu, Ümraniye/İstanbul

Özel Tatlısu Öğrenci Yurdu Telefon

İstanbul ilimizin Ümraniye ilçesinde bulunan Özel Tatlısu Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Ümraniye ilçesinde bulunan Özel Tatlısu Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Osmangazi Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Maltepe İstanbul başlıklı yazımız ile Özel Osmangazi Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Osmangazi Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Osmangazi Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.