Özel Tarsus Berdan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Tarsus Berdan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Tarsus adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Tarsus Berdan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Mersin müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Tarsus Berdan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Tarsus Berdan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Tarsus Berdan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
82 Evler Mahallesi, 3113 Sokak, No: 14, Tarsus/Mersin

Özel Tarsus Berdan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(324) 614 1148

Mersin ilimizin Tarsus ilçesinde bulunan Özel Tarsus Berdan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Tarsus ilçesinde bulunan Özel Tarsus Berdan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Tekmen Erkek Öğrenci Yurdu Bozyazı Mersin başlıklı yazımız ile Tekmen Erkek Öğrenci Yurdu adres, Tekmen Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Tekmen Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.