Özel Talas Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Talas Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu Talas adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Talas Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu Kayseri müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Talas Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Talas Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Talas Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Kayabağlar Mahallesi,, Talas/Kayseri

Özel Talas Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(352) 352 5560

Kayseri ilimizin Talas ilçesinde bulunan Özel Talas Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Talas ilçesinde bulunan Özel Talas Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Eras Eğitim Kurumları Öğrenci Yurdu Melikgazi Kayseri başlıklı yazımız ile Özel Eras Eğitim Kurumları Öğrenci Yurdu adres, Özel Eras Eğitim Kurumları Öğrenci Yurdu harita ve Özel Eras Eğitim Kurumları Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.