Özel Taflan Yükseköğretim Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Taflan Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Atakum adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Taflan Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Samsun müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Taflan Yükseköğretim Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Taflan Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Harita

Özel Taflan Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Adres
Taflan Mahallesi, Yalı Caddesi, Bafra Yolu No: 69, Atakum/Samsun

Özel Taflan Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Telefon
(362) 233 5474

Samsun ilimizin Atakum ilçesinde bulunan Özel Taflan Yükseköğretim Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Atakum ilçesinde bulunan Özel Taflan Yükseköğretim Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Fatih Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Samsun Havza Samsun başlıklı yazımız ile Özel Fatih Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Samsun adres, Özel Fatih Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Samsun harita ve Özel Fatih Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Samsun telefon hakkında bilgiler verilmektedir.