Özel Şule Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Şule Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Konak adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Şule Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Şule Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Şule Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Şule Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Çankaya Mahallesi, 141. Sokak, No: 79 Hatay, Konak/İzmir

Özel Şule Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(232) 243 8970

İzmir ilimizin Konak ilçesinde bulunan Özel Şule Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Konak ilçesinde bulunan Özel Şule Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Kemal Taçyıldız Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Konak İzmir başlıklı yazımız ile Özel Kemal Taçyıldız Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Kemal Taçyıldız Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Kemal Taçyıldız Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.