Özel Sımay Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Sımay Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Çankaya adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Sımay Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Ankara müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Sımay Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Sımay Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Sımay Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Bahçelievler Mahallesi, Taşkent Caddesi, No: 45- Çankaya/Ankara

Özel Sımay Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(312) 215 1151

Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Sımay Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Çankaya ilçesinde bulunan Özel Sımay Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Seyranbağları Kız Öğrenci Yurdu Çankaya Ankara başlıklı yazımız ile Seyranbağları Kız Öğrenci Yurdu adres, Seyranbağları Kız Öğrenci Yurdu harita ve Seyranbağları Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.