Özel Sezen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Sezen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Çanakkale Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Sezen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Çanakkale müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Sezen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Sezen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Sezen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Cevatpaşa Mahallesi, Hasanpaşa Sokak, No: 25- 27-29, Merkez, Çanakkale Merkez/Çanakkale

Özel Sezen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(286) 213 5833

Çanakkale ilimizin Çanakkale Merkez ilçesinde bulunan Özel Sezen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Çanakkale Merkez ilçesinde bulunan Özel Sezen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Candan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Çanakkale Merkez Çanakkale başlıklı yazımız ile Özel Candan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Candan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Candan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.