Özel Serdar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Serdar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Çanakkale Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Serdar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Çanakkale müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Serdar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Serdar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Serdar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
İsmetpaşa Mahallesi, Malazgirt Sokak, No: 47, Merkez, Çanakkale Merkez/Çanakkale

Özel Serdar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(286) 212 9509

Çanakkale ilimizin Çanakkale Merkez ilçesinde bulunan Özel Serdar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Çanakkale Merkez ilçesinde bulunan Özel Serdar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Çansa Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Çanakkale Merkez Çanakkale başlıklı yazımız ile Özel Çansa Yükseköğretim Öğrenci Yurdu adres, Özel Çansa Yükseköğretim Öğrenci Yurdu harita ve Özel Çansa Yükseköğretim Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.