Özel Şenyuva Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Şenyuva Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Şişli adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Şenyuva Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Şenyuva Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Şenyuva Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Şenyuva Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Mahmut Şevketpaşa Mahallesi, Gürsel Sokak, 10 / A, Şişli/İstanbul

Özel Şenyuva Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(212) 237 7475

İstanbul ilimizin Şişli ilçesinde bulunan Özel Şenyuva Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Şişli ilçesinde bulunan Özel Şenyuva Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Evim Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Şile İstanbul başlıklı yazımız ile Özel Evim Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Evim Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Evim Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.