Özel Şems Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Şems Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Bolu Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Şems Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Bolu müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Şems Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Şems Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Şems Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Borazanlar Mahallesi, Zambak Sokak, No: 26, Merkez, Bolu Merkez/Bolu

Özel Şems Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(374) 218 1001

Bolu ilimizin Bolu Merkez ilçesinde bulunan Özel Şems Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bolu Merkez ilçesinde bulunan Özel Şems Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Muradiye Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Bolu Merkez Bolu başlıklı yazımız ile Özel Muradiye Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Muradiye Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Muradiye Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.