Özel Semizoğlu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Semizoğlu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Canik adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Semizoğlu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Samsun müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Semizoğlu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Semizoğlu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Semizoğlu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Sanayi Sitesi Kılıçarslan Caddesi, No: 1, Canik/Samsun

Özel Semizoğlu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(362) 238 4131

Samsun ilimizin Canik ilçesinde bulunan Özel Semizoğlu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Canik ilçesinde bulunan Özel Semizoğlu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Fatih Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu İlkadım Samsun başlıklı yazımız ile Özel Fatih Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Fatih Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Fatih Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.