Özel Selimiye Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Selimiye Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Ortahisar adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Selimiye Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Trabzon müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Selimiye Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Selimiye Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Selimiye Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Merkez Sanayi Mahallesi, Demet Sokak, Değirmendere, Ortahisar/Trabzon

Özel Selimiye Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(462) 325 2098

Trabzon ilimizin Ortahisar ilçesinde bulunan Özel Selimiye Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Ortahisar ilçesinde bulunan Özel Selimiye Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Yıldızlı Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Akçaabat Trabzon başlıklı yazımız ile Özel Yıldızlı Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Yıldızlı Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Yıldızlı Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.