Özel Selimiye Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Selimiye Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Battalgazi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Selimiye Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Malatya müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Selimiye Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Selimiye Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Selimiye Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Cirikpınar Mahallesi, Okul1. Sokak, No: 37, Battalgazi/Malatya

Özel Selimiye Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(236) 235 0345

Malatya ilimizin Battalgazi ilçesinde bulunan Özel Selimiye Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Battalgazi ilçesinde bulunan Özel Selimiye Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Türk Telekom İl Müdürlüğü Malatya Merkez Malatya başlıklı yazımız ile Türk Telekom İl Müdürlüğü adres, Türk Telekom İl Müdürlüğü harita ve Türk Telekom İl Müdürlüğü telefon hakkında bilgiler verilmektedir.