Özel Şehzade Selim Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Şehzade Selim Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Ortahisar adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Şehzade Selim Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Trabzon müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Şehzade Selim Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Şehzade Selim Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Şehzade Selim Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Konaklar Mahallesi, Emek Caddesi, No: 5, Ortahisar/Trabzon

Özel Şehzade Selim Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(462) 334 6969

Trabzon ilimizin Ortahisar ilçesinde bulunan Özel Şehzade Selim Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Ortahisar ilçesinde bulunan Özel Şehzade Selim Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Ortahisar Trabzon başlıklı yazımız ile Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.