Özel Sefa Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Sefa Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Melikgazi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Sefa Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Kayseri müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Sefa Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Sefa Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Sefa Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Nuri Has Mahallesi, Kartal Bulvarı No: 15, Melikgazi/Kayseri

Özel Sefa Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(352) 225 4414

Kayseri ilimizin Melikgazi ilçesinde bulunan Özel Sefa Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Melikgazi ilçesinde bulunan Özel Sefa Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Ata Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Melikgazi Kayseri başlıklı yazımız ile Özel Ata Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Ata Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Ata Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.