Özel Sedir Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Sedir Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Atakum adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Sedir Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Samsun müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Sedir Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Sedir Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Sedir Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Mimar Sinan Mahallesi, Kemal Bulvarı, No: 6, Atakum/Samsun

Özel Sedir Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(362) 438 6002

Samsun ilimizin Atakum ilçesinde bulunan Özel Sedir Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Atakum ilçesinde bulunan Özel Sedir Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Mimar Sinan Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Atakum Samsun başlıklı yazımız ile Özel Mimar Sinan Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Mimar Sinan Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Mimar Sinan Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.