Özel Sancak Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Sancak Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Pendik adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Sancak Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Sancak Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Sancak Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Sancak Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Bahçelievler Mahallesi, Plevne Caddesi, Hamidiye Sokak, No: 20, Pendik/İstanbul

Özel Sancak Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(216) 390 1215

İstanbul ilimizin Pendik ilçesinde bulunan Özel Sancak Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Pendik ilçesinde bulunan Özel Sancak Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Sultanbeyli Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Sultanbeyli İstanbul başlıklı yazımız ile Özel Sultanbeyli Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Sultanbeyli Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Sultanbeyli Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.