Özel Samsun Yalı Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Samsun Yalı Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Atakum adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Samsun Yalı Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Samsun müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Samsun Yalı Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Samsun Yalı Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Samsun Yalı Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Körfez Mahallesi, Atatürk Bulvarı No: 154, Atakum/Samsun

Özel Samsun Yalı Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(362) 457 5765

Samsun ilimizin Atakum ilçesinde bulunan Özel Samsun Yalı Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Atakum ilçesinde bulunan Özel Samsun Yalı Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Armada Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Atakum Samsun başlıklı yazımız ile Özel Armada Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Armada Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Armada Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.