Özel Şahinbey Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Şahinbey Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Nilüfer adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Şahinbey Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Bursa müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Şahinbey Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Şahinbey Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Şahinbey Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Barış Mahallesi, Nilüfer Hatun Caddesi, Petek Sokak, No: 7, Nilüfer/Bursa

Özel Şahinbey Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(224) 451 6425

Bursa ilimizin Nilüfer ilçesinde bulunan Özel Şahinbey Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Nilüfer ilçesinde bulunan Özel Şahinbey Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Burcu Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Mustafakemalpaşa Bursa başlıklı yazımız ile Özel Burcu Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Burcu Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Burcu Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.