Özel Şahin Ulusoy Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Şahin Ulusoy Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Çankaya adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Şahin Ulusoy Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Ankara müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Şahin Ulusoy Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Şahin Ulusoy Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Şahin Ulusoy Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Bahçelievler Mahallesi, 7. Cadde 22. Sokak, No: 5, Çankaya/Ankara

Özel Şahin Ulusoy Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(312) 213 5942

Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Şahin Ulusoy Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Çankaya ilçesinde bulunan Özel Şahin Ulusoy Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Mehmet Akif Ersoy Erkek Öğrenci Yurdu Altındağ Ankara başlıklı yazımız ile Özel Mehmet Akif Ersoy Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Mehmet Akif Ersoy Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Mehmet Akif Ersoy Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.