Özel Sahil Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Sahil Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Beşikdüzü adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Sahil Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Trabzon müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Sahil Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Sahil Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Sahil Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Cumhuriyet Mahallesi, Afşar Sokak, No: 1, Beşikdüzü/Trabzon

Özel Sahil Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(462) 871 2424

Trabzon ilimizin Beşikdüzü ilçesinde bulunan Özel Sahil Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Beşikdüzü ilçesinde bulunan Özel Sahil Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Usta Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Beşikdüzü Trabzon başlıklı yazımız ile Usta Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Usta Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Usta Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.