Özel Şafak Tan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Şafak Tan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Fatsa adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Şafak Tan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Ordu müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Şafak Tan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Şafak Tan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Şafak Tan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
M. Kemal Paşa Mahallesi, Sed Caddesi, No: 43, Fatsa/Ordu

Özel Şafak Tan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(452) 424 2625

Ordu ilimizin Fatsa ilçesinde bulunan Özel Şafak Tan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Fatsa ilçesinde bulunan Özel Şafak Tan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Gürgentepe Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Gürgentepe Ordu başlıklı yazımız ile Özel Gürgentepe Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Gürgentepe Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Gürgentepe Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.