Özel Safa Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Bornova iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Safa Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Bornova Bornova adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Safa Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Bornova İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Safa Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Bornova yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Safa Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Bornova Harita

Özel Safa Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Bornova Adres
Kazım Dirik Mahallesi, 183. Sokak, No: 28, Bornova/İzmir

Özel Safa Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Bornova Telefon
(232) 343 8158

İzmir ilimizin Bornova ilçesinde bulunan Özel Safa Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Bornova ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bornova ilçesinde bulunan Özel Safa Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Bornova iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Dutlu Sokak Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Buca İzmir başlıklı yazımız ile Özel Dutlu Sokak Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Dutlu Sokak Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Dutlu Sokak Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.