Özel Safa Tacettin Veli Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Safa Tacettin Veli Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Melikgazi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Safa Tacettin Veli Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Kayseri müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Safa Tacettin Veli Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Safa Tacettin Veli Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Safa Tacettin Veli Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Hacı Kazım Mahallesi, Ataman Sokak, No: 76, Melikgazi/Kayseri

Özel Safa Tacettin Veli Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(352) 232 7634

Kayseri ilimizin Melikgazi ilçesinde bulunan Özel Safa Tacettin Veli Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Melikgazi ilçesinde bulunan Özel Safa Tacettin Veli Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Mehmet Susal Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Kocasinan Kayseri başlıklı yazımız ile Özel Mehmet Susal Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Mehmet Susal Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Mehmet Susal Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.