Özel Şadiye Hanım Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Şadiye Hanım Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Meram adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Şadiye Hanım Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Konya müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Şadiye Hanım Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Şadiye Hanım Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Şadiye Hanım Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Necip Fazıl Mahallesi, Soylu Sokak, No: 11, Meram/Konya

Özel Şadiye Hanım Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(332) 324 1410

Konya ilimizin Meram ilçesinde bulunan Özel Şadiye Hanım Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Meram ilçesinde bulunan Özel Şadiye Hanım Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Niyazi Bey Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Meram Konya başlıklı yazımız ile Özel Niyazi Bey Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Niyazi Bey Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Niyazi Bey Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.